Eğlence ve  kutlama geceleri olan balo gecelerinde kıyafet  seçimleri oldukça önemlidir. Peki bu gecelerde kıyafet seçimi nasıl olmalıdır?

Erkeklerde kıyafet seçimi beyaz gömlekle siyah-laciverti takımlar veya farklı renkli takımlar tercihler arasındadır. Kadınlarda ise çok  fazla modeller  kafa karışıklığına neden olur. Endişeye etmenize hiç gerek yok özel dikim ve eşsiz tasarımlarıyla DreamOn Moda sizlere gecenin yıldızı olma fırsatını sunar.

En doğru seçimle balo  gecesinin en şık ve en güzeli olma şansını yakalayabilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtan ve fiziğinize göre kıyafet tercihleri geceye hazır olmanız yolunda ilk adımlardır. Örneğin beliniz ince ise balık model tercihinizde kendinizi gecenin yıldızı gibi hissedebilirsiniz. İnce bel geniş  basenli iseniz pileli elbiseler yanlış seçimlerdir.  Kloş kesim elbiseler sizi daha güvenli ve özgün hissettirecektir. Bir diğer önemli nokta ise renk seçimleridir. Renk seçimlerinde ten renginiz önemlidir. Açık ten rengine sahipseniz  Kırmızı, saks mavisi ve mor  tonları koyu ten renginde ise açık renkler pudra pembesi yağ yeşili tonlarını  tercihleriniz arasında olabilir.

Kategoriler: ModaTREND

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir